I. oddělení

LEDEN

Leden jsme ve školní družině prožili aktivně i odpočinkově. Chodili jsme relaxovat do snoezelenu, sportovali jsme v tělocvičně a vyráběli zimní dekorace a obrázky. Nechyběly ani pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, při kterých jsme si užívali zimní přírodu.

LISTOPAD

V listopadu jsme družině tvořili z přírodnin, navštívili tělocvičnu a užili si klidnou atmosféru ve snoezelenu. Děti také pracovaly s interaktivní tabulí, kde plnily zábavné úkoly.

ŘÍJEN

V říjnu jsme vyrazili na několik procházek do okolí, kde jsme pozorovali přírodu. Ve družině jsme  hráli různé hry, při kterých jsme trénovali spolupráci i tvořivost. Také jsme navštívili školní zahradu. Všem se nám to moc líbilo. 

ZÁŘÍ

V září jsme v družině měli spoustu zábavy – děti si hrály na zahradě, skákaly na trampolíně, pekly štrůdl, tvořily při výtvarné výchově a nechyběly ani procházky nebo odpočinek.. Všem se nám to moc líbilo.. 

ZÁŘÍ

V měsíci září jsme se zaměřili na adaptaci dětí ve školní družině. V rámci zájmových činností jsme malovali stromy, vyráběli ježky. Nezapomněli jsme ani na relaxaci ve snoezelenu. Za příznivého počasí jsme chodili na vycházky do okolí školy a zdolávali přírodní překážky.

ŘÍJEN

V říjnu jsme v rámci zájmových činností vyráběli dýně. V krásném počasí jsme často chodili na vycházky, pozorovali podzimní přírodu a sbírali přírodniny. K pobytu venku jsme využívali i školní zahradu. Nedílnou součástí je i nácvik sebeobslužných dovedností jako je hygiena, oblékání, svlékání, obouvání, zouvání a také stolování.