Ve čtvrtek 18. června se naše třída vydala procházkou na prohlídku Krajského úřadu v Liberci. Výtahem jsme vyjeli až do posledního patra 17. patra, kde na nás čekalo překvapení v podobě vyhlídky z výšky téměř 80 metrů. Poté co jsme se si prohlédli z mrakodrapu Krajského úřadu panorama celého centra Liberce i okolních hor a kopců, jsme jako dárek dostali výbornou vanilkovou zmrzlinu a také jsme si mohli vyrobit v dílničce dárek pro rodiče. Navštívili jsme také fotokoutek. Celá akce byla výborně pro žáky i dospělé připravena a my se budeme těšit zase příští rok.




