Květen jsme zahájili přípravami na Den matek. S velkou pečlivostí jsme vyráběli dárečky, kterými jsme chtěli potěšit své maminky a poděkovat jim za jejich lásku a péči. Příjemné chvíle jsme strávili také v solné jeskyni, kde jsme si odpočinuli a načerpali nové síly.
Ani v květnu jsme nezůstávali jen ve školních lavicích. Část výuky probíhala v terénu, kde jsme plnili úkoly, pozorovali přírodu, objevovali její zajímavosti. Sportovního ducha jsme si užili při aktivitách v „Gym-aréně“, kde jsme si procvičili svou koordinaci a obratnost.
Divadelní představení O pejskovi a kočičce, které nás pobavilo, bylo velkým kulturním zážitkem. Velký úspěch měla také canisterapie, při níž jsme strávili příjemný čas se čtyřnohým kamarádem, se kterým jsme se vydali i na procházku po budově školy.
Závěr měsíce patřil výletu na Hamrštejn, kde jsme si užili pobyt v krásné přírodě a společně prožili spoustu hezkých chvil. Květen nám přinesl mnoho zajímavých zážitků, i když ho bohužel provázela také velká marodka, a tak nám někteří kamarádi při společných akcích chyběli.




