V předvelikonočním času jsme se zapojili do celoškolní soutěže o nejkrásnějšího velikonočního zajíčka. Žáci použili v rámci výtvarné výchovy různé techniky a nápady a přesto, že se nikdo z naší třídy neumístil mezi pěti nejlepšími, chválím za snahu a nápady všechny zúčastněné.
- 4. jsme navštívili kino v rámci akce Jeden svět. Shlédli jsme 3 krátké filmy, po každém z nich jsme se aktivně účastnili následného povídání o shlédnutém. Uvědomili jsme si, že kolem nás žijí děti s různými hendikepy. Zajímavá byla diskuze o digitálním světě, který nás velmi ovlivňuje a zapojili jsme se do diskuze, kolik času trávíme na sociálních sítích.
- 4. jsme začali školní den cvičným požárním poplachem, při kterém jsme si nacvičili, jak se chovat v případě požáru ve škole. Projektový den na hřišti pokračoval různými soutěžemi s čarodějnickou tematikou. Den jsme zakončili opékáním na zahradě školy, chutnala nám kukuřice a marshmallowny.
Užijte si všichni čarodějnice a 3 volné dny!
