V dubnu naše tř
ída navštívila dopravní hřiště, kde si žáci hravou formou procvičili pravidla silničního provozu, pod dohledem paní policistky. Učili se správně přecházet vozovku, poznávat dopravní značky a bezpečně se chovat jako chodci a cyklisté. Vyzkoušeli si i jízdu na kole nebo koloběžce. Děti si dopoledne velmi užily a odnesly si mnoho důležitých zkušeností
bez
pečný pohyb v dopravě
.
