Mezinárodní den dětí jsme s naší třídou oslavili na naší školní zahradě. Zábavu a soutěžení si naše třída užila plněním zajímavých úkolů na různých stanovištích. Kluci si prošli slalomem, prolezli si tunel, přetahovali se ve dvojicích s lanem, házeli pytlíčky na papírového šaška, umisťovali zvířátka do správného prostředí. A také si vyzkoušeli chemický pokus, při kterém si vykouzlili pěnu utíkající z lahvičky, pohráli si s bublinami a spoustu dalších prima činností. A na závěr si za odměnu a za splnění všech úkolů mohli vybrat medaile.







