Zapojili jsme se do soutěže pořádané Nadačním fondem Severočeská voda, kde bylo naším úkolem vytvořit koláž na téma „Mokřady“. I když jsme nevyhráli, měli jsme radost z účasti i ze společné práce na našem výtvoru.
S příchodem jara jsme trávili hodně času venku na hřišti, kde si děti užívaly pohybové hry a různé zábavné aktivity. Nechyběly ani procházky do přírody, během kterých jsme se věnovali sběru bylin a poznávání okolního prostředí.
Ve výtvarných činnostech jsme se věnovali jarní tematice. Děti vytvořily řadu krásných výrobků, kterými jsme vyzdobili nejen prostory družiny, ale také prostory školy.
I tento měsíc jsme si užili oslavu narozenin tří kamarádů. Nechyběla dobrá nálada, dárečky, pohoštění, které si děti moc užily.



















