Aktualita

Duben

Na začátku dubna proběhla v budově školy v Gollově ulici výtvarná soutěž žáků prvního i druhého stupně ZŠ o nejhezčího velikonočního zajíčka. Porotu tentokrát netvořili pouze pedagogové, ale vybírat nejhezčí obrázky na velké výstavě mohly všechny děti. Z naší třídy se nejlépe umístila Sofiia Zykunova ze 3. ročníku.

I v dalších týdnech dubna jsme se věnovali výtvarným činnostem s jarní tematikou.

S měsícem jsme se pak rozloučili tradičním pálením čarodějnic a opékáním buřtů na školní zahradě ve čtvrtek 30. dubna.