Aktualita

Divadelní představení – O trochu rozmazlených kůzlátkách

V divadle v Lidových sadech na nás čekalo představení O trochu rozmazlených kůzlátkách. Začátek představení byl posouván, protože diváci ze dvou mateřských škol dorazili později. Některé děti z MŠ plakaly, všem se čekání zdálo nekonečné. Pak se konečně zhaslo a pohádka mohla začít. Místo pohádky však přišly na pódium dvě paní učitelky (biologie a tělocviku), které pokřikovaly na děti v hledišti pokyny jaké cviky a zvuky mají dělat (jako psi, žáby …). Celkový velký hluk, vstávání a sedání dětí, bouchání sedaček a křik našim dětem nedělal dobře. Toto představení jsme museli opustit předčasně, takže ani nevíme, jestli se nakonec nějaká kůzlátka dostavila či ne.