Aktualita

Spaní v družině

Ve dnech 11. 12. – 12. 12. jsme s naší družinou přespávaly ve škole. Společně jsme si připravily palačinky, které nám posloužily jako chutná snídaně. Poté se děvčata pustila do zdobení vánočních perníčků, při kterém nechyběla kreativita ani dobrá nálada.

Večer nás čekala stezka odvahy, kterou děvčata statečně zvládla. Následoval přípitek dětským šampaňským a volná zábava – poslouchaly jsme hudbu, tančily a užívaly si společné chvíle.

Celé přespávání jsme si moc užily a odnesly si spoustu krásných zážitků.