Měsíc LISTOPAD jsme strávili v náhradním prostoru videosálu, který jsme si upravili v duchu naší třídy. „Stará“ třída zatím prošla rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu oken a světel, instalaci rekuperace a výmalbu.
I nadále jsme se věnovali ročnímu období PODZIM. Představili jsme si podzimní svátky HALLOWEEN i DUŠIČKY a různé podzimní aktivity. Děti si vyzkoušely dlabání dýně, hrabání listí, louskání ořechů nebo pouštění draka. „Dračí“ tématice se věnovaly také v rámci školní akce HRÁTKY S DRAKEM.
Společně s dalšími třídami jsme se zúčastnili výukového programu VESMÍR v IQ LANDII, kde se děti dozvěděly, proč se střídá den a noc nebo roční období. V rámci celoškolní akce ATLETICKÝ TROJBOJ děti soutěžily ve třech atletických disciplínách. Při PONOŽKOVÉM DNI si vyzkoušely, jaké to je mít každou ponožku jinou.
Také jsme prožili náš první NAROZENINOVÝ DEN v tomto školním roce. Slavili jsme ho ve třídě i ve Funparku, kde se všem moc líbilo.

