Měsíc ŘÍJEN jsme ve třídě věnovali především ročnímu období PODZIM.
Zahájili jsme projekt „Co jsme stihli na podzim“ se sbíráním odznaků za různé podzimní aktivity.
Zaměřili jsme se na počasí, oblečení a změny v přírodě.
Hledali jsme houby, a to jak v lese, tak v botanické zahradě na edukačním programu „Houby“.
Sbírali jsme šípky, kaštany, jeřabiny nebo žaludy a pracovali s nimi i ve třídě.
Společně s dalšími třídami naší školy jsme se zúčastnili edukačního programu „Voda“ v IQ-parku.
Také nás navštívil poprvé v letošním školním roce Kaspík při canisterapii.

