V měsíci ZÁŘÍ jsme se s dětmi ve třídě věnovali tématům ŠKOLA, TŘÍDA, DOPRAVA, ROČNÍ OBDOBÍ, POČASÍ a OBLEČENÍ.
Navštívili jsme dopravní hřiště, kde si děti vyzkoušely roli chodce a učily se přecházet silnici po přechodu se semaforem i bez něj. Také se projely na koloběžce.
Zúčastnili jsme se edukačních programů v botanické zahradě a zhlédli pohádku v Naivním divadle AKCE ROSOMÁK.
Stihli jsme samozřejmě i několik tematických procházek a děti si začaly tvořit své Vzpomínkové knihy.

