Aktualita

ČERVEN

Poslední měsíc v tomto školním roce jsme měli velmi náročný. Naši třídu nám malíři malovali a proto se naše třída celý týden věnovala turistice. Navštívili jsme okolí rybníka ve Vesci, prošli naučnou stezku, dále jsme vyjeli na Bedřichov. Krásná byla Mravenčí naučná stezka, která vedla lesem na Královku. Z Královky na Prezidenskou chatu a pak pěšky na autobus do Bedřichova – Stadion. Další trasy směřovaly do okolí Lidových sadů, Liberecké výšiny a České chalupy. Celý týden nám přálo počasí. Ve druhé polovině měsíce jsme se zúčastnili T – mobile běhu na hřišti Broumovská. Oskárek byl na sportovní akci Handisportu ve Frýdlantě a pak získal 2. místo za sběr papíru. Dále jsme měli na školní zahradě pěknou akci se zvířátky a další den canisterapii s Káťou Pálkovou a jejím psím parťákem. Prázdniny skoro začínají, dětem a rodičům přejeme jejich klidné zvládnutí. Odpočiňte si od školy. Budeme se těšit na Vás 1. září. Děkujeme rodičům za přízeň a těšíme se na další spolupráci.