Aktualita

Návštěva trampolínového centra

V pondělí 22. ledna proběhla v trampolínovém centru Urban Jump Arena akce „Den pro zdraví“. Akce byla zaměřena na podporu rozvoje sportovní aktivity. Cílem akce bylo podpořit zdravý životní styl a aktivní režim u dětí s různým postižením. Této sportovní akce se zúčastnila i naše třída. Na začátku proběhla krátká rozcvička na protažení těla a zaměřená především na protažení svalů dolních končetin. Poté následovala návštěva volné a zábavné zóny se spoustou propojených trampolín. Žáci mohli skákat i cvičit na různých trampolínách, procvičit obratnost a zdatnost na opičí dráze, zasmečovat do basketového koše, dosáhnout své možnosti na horolezecké stěně, navštívit místo, kde se hraje vybíjená, zdolat překážky, skluzavky i kuličkový bazén. Žáci si v tento den posílili svou kondici i dobré držení těla. Díky cvičení na trampolínách se snažili zapojit všechny svaly a všichni se do sytosti vyřádili. Mezi všemi vládla výborná nálada a radost z pohybu.