Aktualita

Mistrovství světa agility 2023

Několik tříd naší školy využilo lákavé nabídky volných vstupenek a na začátku října navštívili žáci Mistrovství světa v agility 2023, které proběhlo v Home Credit Aréně v Liberci. Mistrovství se účastnilo 662 závodních týmů ze 43 zemí světa. Některé z nich jsme v rámci dopoledne měli možnost vidět „v akci“. Pro pedagogický sbor bylo až k nevíře, jak naše žáky s poruchou autistického spektra akce nadchla. S velkým zaujetím pozorovali závodící psy i jejich trenéry, s nadšením fandili a hodnotili výsledky. Kdyby nás netlačil čas a my se nemuseli vrátit zpět do školy, jistě bychom v Aréně vydrželi až do konce dne. Děkujeme mnohokrát za příležitost zúčastnit se pro nás zcela nové události a pokud bude možnost, jistě budeme i příští rok nadšenými fanoušky.