Aktualita

Listopad

Ve čtvrtek 9. 11. 2023 se v budově Orlí konalo REGIONÁLNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISU. Tohoto tradičního turnaje, který se konal pod hlavičkou organizace HANDISPOPRT, se zúčastnili žáci a žákyně těchto škol: ZŠ Orlí, ZŠ Gollova, ZŠ Kamenná, ZŠ Liberecká a ZŠ Hrádek nad Nisou. V jednotlivých kategoriích žáci hráli o co nejlepší umístění. Zvláště ve starších kategoriích jsme byli svědky skvělých sportovních výkonů. 

V kategorii mladších žákyň obsadila 3. místo Isabella A. Hrdličková 

V kategorii starších žákyň obsadila 2. místo Jarmila Jodasová 

V kategorii starších žáků obsadil 3. místo Fabián Gábor

Gratulujeme! 

V. Bábík a R. Richterová 

Ve středu 29. 11. 2023 se všichni žáci 2. stupně zúčastnili akce POKOS – branná výchova ve škole. Naši školu navštívili 2 důstojníci Armády ČR, kteří žáky seznámili s jejími úkoly, začlenění v NATO a spolupráci s ostatními záchrannými složkami v krizových situacích. Žáci měli možnost vyzkoušet si výstroj a výzbroj naší armády, seznámili se s chováním a možnostmi ochrany při napadení naší země.

Chválíme žáky za aktivitu a komunikaci v této oblasti.