Aktualita

ZÁŘÍ

Měsíc září byl pro naši třídu plný aktivit, zejména těch sportovních.

13.9. jsme se jako každý rok zúčastnili odpadového dne a s chutí jsme si zasoutěžili o drobné ceny. 14.9. jsme někteří jeli autobusem do Příhraz, kde se konal sportovní den. Závodilo se, opékaly se vuřty a čekali jsme na vyhodnocení. Několik diplomů nám bylo odměnou. 18.9. jsme se vydali za slunečného počasí do naší liberecké ZOO, den jsme si náramně užili. 21.9. se opět sportovalo, tentokrát u Lesního koupaliště, trasu jsme zvládli všichni uběhnout. Svátek sv. Václava prožila Kristýnka na Střední odborné škole Mařanova ve Vesci. Byla vybrána z naší třídy, protože je velmi šikovná a v tomto školním roce ukončí školní docházku. S ostatními dětmi si mohla obléct dobové oblečení, vyrobila si královskou korunu z papíru a zúčastnila se dobového kvízu. Závěr měsíce září jsme završili návštěvou Nisa Parku Vratislavice, kde se děti nejvíce vyřádily na trampolínách.