Aktualita

ŘÍJEN

Také v tomto měsíci jsme měli spoustu zajímavých akcí.

Navštívili jsme MS v agility družstev v Home Credit Aréně. Na mistrovství Handisport v přespolním běhu naši třídu úspěšně reprezentovali  žáci: J. Karvay, N. Nagyová, 

Každoročně významnou akcí je pro nás EDUCA, kde se opět seznamujeme hlavně s nabídkou SŠ a SOŠ v našem regionu.

28. října slavíme 105 let vzniku samostatného Československa a naše znalosti o této události a osobnostech jsme si vyzkoušeli v rámci projektového dne. Žáci plnili úkoly na jednotlivých stanovištích v tříčlenných skupinách. Akce se nám velmi vydařila a žáci prokázali dobré znalosti o této pro naši zemi historicky nejvýznamnější události. V závěru měsíce jsme slavili Halloween, o tomto svátku jsme si povídali v hodinách angličtiny, výtvarně jsme ho ztvárnili v hodinách Vv.