Aktualita

Dobrý skutek na Vánoce

Marťa s Marťou daly hlavy dohromady a protože je pojí láska ke zvířatům, domluvily se, že si zahrají na Ježíšky zvířatům v nouzi. Oslovily rodiče ze svých tříd a zveřejnily výzvu na webových stránkách školy, že pořádají sbírku pro zvířata v nouzi v Centru Archa Liberec. Během dvou týdnů se vybrala  spousta užitečných věcí nejen pro pejsky – krmiva, plyšáky, deky, povlečení, misky, vodítko, ovesné vločky a další. V pondělí 19. 12. se obě třídy společně vydaly autobusem předat dárky. Za odměnu nás paní ošetřovatelka provedla celým areálem a seznámila nás s činností centra. Třešničkou na dortu pro nás byla možnost venčení tří štěňat, která byla odebrána majiteli ze špatných podmínek. To byla zas radost pro nás. Na památku jsme dostali dárcovský list za podporu Centra Archa. Touto veřejnou cestou bychom chtěly znovu poděkovat rodičům tříd IV PS a VS za poskytnuté materiální prostředky. 

MarŤa s Marťou