Aktualita

Zelený Ještěd

Symbolicky na pátek 13. 5. 2022 vyrazila naše třída přípravného ročníku na akci Zelený Ještěd. Byli jsme nejmladšími účastníky, kteří se do úklidu areálu včetně přilehlých sjezdovek chtěli s velikým odhodláním zapojit. I když jsme nemohli ještědský vrcholek zdolat pomocí sedačkové lanovky, organizátoři pro nás zajistili náhradní variantu a pohotově přistavili k radosti našich dobrodružných školáčků terénní auta. Pak už nás nemohlo nic zastavit a vybaveni rukavicemi i odpadkovými igelity jsme začali se sběrem odpadků, jež na nás při scházení po vytyčené trase pod lanovkou doslova číhaly. 

Při dramatickém zážitku v podobě zasahující helikoptéry jsme si mohli vyzkoušet, že zvládneme i nečekané situace, a v cíli se zaslouženě posilnili sladkou medailí. Celí nedočkaví jsme pak nastoupili do oblíbené tramvaje a  pospíchali zpátky do školy, abychom se s ostatními o všechny dojmy podělili.

Děkujeme všem organizátorům, kteří nám umožnili se akce zúčastnit, a určitě si darovaný skipas na příští zimní sezonu užijeme!