První pololetí jsme si opravdu užili. Kromě učení jsme navštívili výstavy, exkurze, vzdělávací akce. Zúčastnili jsme se sportovních soutěží, recitační soutěže, bruslili jsme, běžkovali, ……… Užili jsme si vánoční i velikonoční atmosféru, vyrobili dárečky ke Dni matek, zatančili jsme si na karnevalu, pracovali na zahradě i pomohli na akcích sousedních tříd, ………..




