Květen

Májové zpívání

Ve čtvrtek 16. května se v červeném kostele na Perštýně sjeli zpěváci základních škol praktických z blízkého i vzdálenějšího okolí, aby si v doprovodu svých vyučujících zazpívali písničky, které si pro tuto příležitost během jarních měsíců nacvičili. Ze ZŠ Gollova se akce zúčastnili především žáci z naší třídy, tedy ze 6. ročníku.

Školní výlet do ZOO

30. května jsme vyjeli na školní výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Celá naše škola využila služeb dopravní firmy Šimon, díky které jsme si mohli ve velmi příjemné atmosféře zoologické zahrady náležitě užít. Dokonce jsme se dostali i do prostor, kam je pěším návštěvníkům vstup zakázán – do samotné safari, tedy volného výběhu divokých zvířat. To byl pro mnohé zážitek na celý život.