Březen

V tomto měsíci jsme měli několik akcí.

Tonda obal – 13.3.2024 středa

Zavítali k nám pracovníci společnosti EKO-KOM s programem o třídění a recyklaci odpadu. Dozvěděli jsme se o správném třídění, recyklaci a předcházení tvorbě odpadů.
Pro žáky bylo překvapující, co všechno je z recyklovaného materiálu a co všechno se dá znovu použít. Doufejme, že všechny tyto znalosti budou prospěšné pro nás všechny. Nikdo nechceme žít na hromadě odpadu.

Chrastavská sloka – 14.3.2024

Chrastavská sloka je recitační soutěž, letošní rok je již 38 ročník. Naše třída se zúčastnili školního kola.

ND Liberec – 20.3.2024

Byli jsme v Naivním divadle, kde jsme viděli komedii se života hmyzu – Komáři se ženili. Bylo to veselé a zábavné představení, píseň Komáři se ženili zpívalo na závěr celé hlediště. Po skončení představení se žáci vyfotili s představitelkou komáří sestřičkou.

iQLANDIA, Planetárium – 21.3.2024

Navštívili jsme iQLANDII, kde jsme v rámci programu zdarma byli  v Planetáriu. Shlédli jsme program Země v pohybu. Znalosti v této oblasti budeme prohlubovat v hodinách přírodopisu a zeměpisu.