PROJEKTOVÝ DEN 25. října

28. října slavíme 105 let vzniku samostatného Československa a naše znalosti o této události a osobnostech této doby si žáci 2. stupně vyzkoušeli v rámci projektového dne.

Žáci plnili úkoly v tříčlenných skupinách na jednotlivých stanovištích: zazpívali naši hymnu, orientovali se v mapě ČR, poznávali osobnosti našich dějin, prokazovali znalost státních symbolů, skládali puzzle, vyplňovali křížovku, překládali slova za slovenštiny.

Akce se nám velmi vydařila, žáci prokázali dobré znalosti o této pro naši zemi historicky nejvýznamnější události.

Na závěr celé akce jsme vyhodnotili 3 nejlepší skupinky. Všichni žáci obdrželi jako odměnu za svoji snahu malou sladkost.

Žáky chválíme za aktivitu, spolupráci ve skupinách a pěkné chování a těšíme se na další projektový den.