ATLETICKÉ ZÁVODY

Ve čtvrtek 15. 6. 2023 pořádala naše škola pod hlavičkou sportovní organizace HANDISPORT atletické závody. Závody proběhly za krásného počasí na Městském atletickém stadionu a zúčastnili se jich žáci a žákyně ZŠ Orlí, ZŠ Hrádek nad Nisou a ZŠ Kamenná a ZŠ Liberecká z Jablonce nad Nisou. V jednotlivých atletických disciplínách: běh na 50m a 60m, 800m a 1000m, hod kriketovým míčkem, vrh koulí a skok daleký závodníci podali skvělé výkony. Velkou pomocí byly studentky Právnické akademie Liberec, které vedly jednotlivé skupiny závodníků a další žáci, kteří pomáhali s úpravou sportovišť. Nejlepší závodníci obdrželi za své výkony diplomy a sladkou odměnu.

Nejlepšími atlety z naší školy byli:

ml. žáci – Fabián Gábor

ml. žákyně – Jaruška Jodasová, Nikola Kudráčová

st. žákyně – Natálie Džurbanová

Velkou pochvalu si za výborné výkony a velkou snahu zasloužili žáci 3. ročníku p. uč. J. Koleníkové, kteří se mezi svými staršími spolužáky neztratili.

Všem zúčastněným blahopřejeme k předvedeným výkonům a těšíme se na tuto akci zase příští rok.

Mgr. V. Bábík, ředitel závodu