REGIONÁLNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISU

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 proběhl v budově ZŠ Orlí pod hlavičkou sportovní organizace HANDISPORT již tradiční Regionální turnaj ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnili žáci organizovaní v Handisportu a to ze ZŠ Liberecká a Kamenná z Jablonce nad Nisou, ZŠ Hrádku nad Nisou a ZŠ Orlí. Žáci v kategoriích mladších i starších žáků a žákyní předvedli zajímavé a napínavé výkony. Za svou snahu byli odměněni diplomy a sladkou odměnou. Všem gratulujeme a těšíme se na turnaj v následujícím roce.

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ

Kategorie – mladší žáci                Fabián Gábor                 2. místo